Vzhľadom k typu zážitkovej akcie s ohľadom na plnenia výcvikových úloh, je potrebné aby účastník bol patrične vybavený a vystrojený. Toto požadované vybavenie a vystrojenie je žiadané predovšetkým z dôvodov zvýšenia BEZPEČNOSTI pri plnenia náročných úloh.

Nie je dôležité aby výstrojné súčiastky (oblečenie) bolo nové, alebo značkové, čo je však potrebné aby bolo „funkčné“ tzn. aby odpovedalo požiadavkám na čo má byť určené, (nie obtiahnuté veci, ale voľnejšie umožňujúce neobmedzovaný pohyb, materiál ktorý saje pot, správne veľkosti predovšetkým u topánok, nie nové predovšetkým kotníkové topánky ale staršie „vychodené“, atď.)

Bližšie informácie o požiadavkách na povinnú a odporúčanú výstroj do tábora nájdete v sekcii určenej pre Vaše dieťa, mládežníka: Povinná výbava ; Nepovinná výbava do tábora.

V prípade, že potrebujete nakúpiť požadovanú výstroj pre Vašu ratolesť a neviete ako na to, ponúkame využitie nákupu prostredníctvom našej webovej stránky v sekcii Katalóg výstroja a výzbroje pre účastníkov tábora. Pri jej využití Vám vieme garantovať kvalitu a plnú kompatibilitu s výstrojnými požiadavkami tábora!